Technik_Techniczka procesu

Rosówek

Czy chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie medycznej o ponad 120-letniej tradycji? Teraz masz szansę! Rozwijaj swoją karierę z nami! Dołącz do naszego zespołu w DGS Diagnostics!

  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę na pełen etat w globalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • rozwojowe projekty: samodzielne i ambitne zadania w obszarze produkcji. W DGS Diagnostics wierzymy, że każdy z nas realizuje swoją pracę i zadania na 100% - jesteśmy partnerami w pracy i cenimy swoje kompetencje, doświadczenie i wiedzę;
  • możliwość praktycznego zastosowania języka angielskiego: praca w międzynarodowym środowisku;
  • atrakcyjne benefity: prywatna opieka medyczna (Medicover), ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, świadczenia świąteczne, prezenty okolicznościowe oraz zniżki na usługi i produkty naszych biznesowych partnerów;
  • szybki proces rekrutacji: tylko jeden etap i błyskawiczna informacja zwrotna.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Obsługa i konserwacja narzędzi mechanicznych oraz urządzeń pomiarowych.
  • Wykonywanie pomiarów elementów mechanicznych oraz ocena ich jakości.
  • Montaż i demontaż elementów mechanicznych i elektronicznych.
  • Interpretacja rysunków technicznych i elektrycznych.
  • Wykonywanie prac manualnych, takich jak gwintowanie.
  • Analiza wyników pomiarów i wykresów.
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym oraz inżynierami.

Idealnie, jeśli:

  • potrafisz posługiwać się narzędziami mechanicznymi (szlifierka, wiertarka, gwintownik, lutownica, suwmiarka, multimetr);
  • masz zdolności manualne (np. gwintowanie);
  • znasz podstawy metrologii (mierzenie elementów mechanicznych, ocena jakości wykonania) oraz rysunku technicznego i elektrycznego;
  • interesujesz się mechaniką i elektroniką;

Potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z rekruterką Kasią (kmas@dgs-diagnostics.com)

#LI-KM1  #LI-ON #DGSDiagnostics