Specjalista_ka ds. analizy danych

Rosówek

Przyłącz się do naszego zespołu jakościowego, który specjalizuje się w analizie danych! W tym ekscytującym i zmiennym środowisku pracy nasz zespół działa nieustannie, aby zapewnić, że każde zgłoszenie jest skrupulatnie analizowane, a wprowadzone usprawnienia i działania prewencyjne zapobiegają ewentualnym niezgodnościom w przyszłości. Dołącz do nas, aby być częścią tej dynamicznej misji doskonalenia jakości!

Pracując z nami otrzymasz:

  • umowę o pracę w stabilnej organizacji;
  • możliwość dołączenia do zgranego zespołu, który chętnie dzieli się swoim doświadczeniem, wiedzą oraz wsparciem;
  • pracę przy powstawaniu produktów, które niosą realną pomoc, konkretnym osobom;
  • międzynarodowe środowisko oraz zespoły, co wpływa na ciągłe szlifowanie języka angielskiego;
  • szansę na poznanie branży medycznej, która wymaga stałej dynamiki, aby spełniać wszystkie wymagania oraz oczekiwania klientów, dlatego gwarantujemy, że nie zabraknie Ci ciekawych i rozwojowych zadań.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Wsparcie w procesie tworzenia Quality Performance Management System.
  • Zbieranie oraz analiza danych.
  • Tworzenie raportów i statystyk.
  • Praca nad jakością danych i ich ważnością.
  • Współpraca z Global Quality.
  • Wsparcie w procesie rejestrowania reklamacji/obsługi QPulse – back-up.

  • masz już doświadczenie w pracy z Power BI i SQL (tj. doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu pulpitów nawigacyjnych w Power BI z wykorzystaniem Power Query oraz publikowanie ich poprzez obszary robocze w chmurze; umiejętność korzystania z SQL w celu ekstrakcji i manipulacji danymi);
  • posiadasz biegłą znajomość programów komputerowych MS Office, zwłaszcza Excel (np. tabele przestawne i wyszukiwanie pionowe (vlookup);
  • charakteryzują cię doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów;
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim;
  • jesteś świetnym graczem zespołowym, ale również potrafisz działać niezależnie;

Mile widziane:

  • studia wyższe preferowane kierunki (nauki ścisłe: matematyka, statystyka, informatyka).

Na tym stanowisku będziesz ściśle współpracować ze swoją bezpośrednią przełożoną, Anną Szwyd.
Jeśli masz więcej pytań napisz do naszej rekruterki Kasi (kmas@dgs-diagnostics.com)

#LI-KM1  #LI-ON #DGSDiagnostics