Quality Engineer

Rosówek

Jeśli poszukujesz rozwoju i wyzwań w pracy jako Inżynier Jakości oraz chcesz dołączyć do nowoczesnej, innowacyjnej firmy z branży medycznej, która dynamicznie rozwija się w produkcji instrumentów do diagnostyki słuchu i zaburzeń równowagi, to zerknij na naszą ofertę. Jesteśmy międzynarodową firmą o skandynawskiej kulturze pracy, w której przede wszystkim cenimy wzajemną wymianę wiedzy i doświadczeń. Nasz wykwalifikowany zespół Inżynierów odpowiada za ciągłe udoskonalanie jakości oraz procesów produkcji. Łączymy wiedzę z różnych obszarów, dbając o utrzymanie płynności produkcji i najwyższej jakości wyrobu. Dzięki temu możemy pozostawać światowym liderem w naszej branży.
Obecnie poszukujemy osoby, która chce dołączyć do naszego zespołu i wspólnie pracować nad rozwojem naszych produktów oraz utrzymaniem naszej pozycji na rynku.
Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania zapraszamy do kontaktu i aplikowania.

Jakie zadania na Ciebie czekają:

  • Zapewnienie przestrzegania wymagań regulacyjnych oraz standardów jakościowych (np. ISO 13485, MDSAP).
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur kontroli jakości i planów działań korygujących.
  • Prowadzenie analizy ryzyka oraz działań korygujących i zapobiegawczych.
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych i identyfikowanie obszarów wymagających ulepszeń.
  • Współpraca z zespołem inżynierów i techników w celu rozwiązywania problemów jakościowych.
  • Przeprowadzanie audytów jakościowych i współpraca z organami certyfikującymi.
  • Udział w procesie wdrażania nowych produktów.
  • Doskonalenie systemów zarządzania jakością i wdrażanie najlepszych praktyk.

Idealnie jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne).
  • Doświadczenie zawodowe w pracy jako Inżynier Jakości.
  • Znajomość wymagań regulacyjnych dotyczących produktów medycznych (ISO 13485).
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Zdolność do podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku produkcyjnym.
  • Znajomość narzędzi i metod kontroli jakości oraz analizy ryzyka (np. 5WHY, diagram Ishikawa, pFMEA).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Pracując z nami otrzymasz:

  • Zatrudnienie o umowę o pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Szereg benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna Medicover; karty sportowe na preferencyjnych warunkach; dofinansowanie do nauki języków obcych; darmowy transport do pracy naszymi autobusami, siłownia firmowa, dobra kawa/herbata).

Jeśli jesteś pasjonatem jakości oraz masz doświadczenie w branży medycznej, dołącz do naszego zespołu i wspólnie pracujmy nad zapewnieniem bezpieczeństwa i skuteczności naszych produktów medycznych.

Na stanowisku Inżyniera jakości będziesz współpracować z Anną Szwyd.

#LI-KM1  #LI-ON #DGSDiagnostics