Młodszy_a specjalista_ka ds. zakupów

Rosówek

Dołącz do naszego zespołu w międzynarodowej firmie medycznej i współpracuj z wiodącymi producentami nowoczesnych technologii w zakresie  diagnostyki słuchu oraz zaburzeń równowagi.
Zapewniamy dynamiczne środowisko pracy, w którym będziesz rozwijać swoje umiejętności negocjacyjne oraz pogłębiać wiedzę o procesach zakupowych w globalnym zespole. Oferujemy dużą niezależność, interesujące wyzwania i możliwość współpracy z ekspertami z różnych dziedzin.

Pracując z nami otrzymasz:

  • możliwość nauki pracy w systemach ERP i podstaw PLM – wsparcie już od pierwszego dnia;
  • szansę na rozwój umiejętności negocjacyjnych i strategicznych;
  • dostęp do współpracy z ekspertami z takich dziedzin jak planowanie, produkcja, jakość, R&D oraz obsługa klienta;
  • możliwość pracy z zaangażowanymi dostawcami na najwyższym poziomie biznesowym;
  • autonomię w działaniu i doskonalenie umiejętności komunikacyjnych;
  • szansę na codzienny kontakt z językiem angielskim;
  • wsparcie zespołu oraz możliwość długoterminowego planowania i organizowania swojej pracy;
  • szeroki zakres benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, karty sportowe na preferencyjnych warunkach finansowych, darmowy transport do pracy autobusami firmowym, firmową siłownię oraz kantynę ze świeżymi posiłkami w atrakcyjnych cenach.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Zarządzanie brakami materiałowymi.
  • Ścisła współpraca z Działem Produkcji, Planowania, Jakości i R&D w Polsce i Danii.
  • Monitorowanie czasu dostawy od dostawców w celu zapewnienia dostępności materiałów.
  • Analiza cen i optymalizacja procesów zakupowych.
  • Zarządzanie funkcjami zamówień w systemie ERP w celu optymalizacji ilości zapasów, czasu dostaw i kosztów.
  • Ścisła współpracować z Działem Zakupów w Danii w celu ustalania strategii dla danej grupy produktowej.

Idealnie, jeśli:

  • potrafisz doskonale zarządzać relacjami i jesteś otwarty/a na komunikację;
  • masz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to ekonomia, logistyka, zarządzanie produkcją lub pokrewne;
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim na co dzień;
  • lubisz pracować z krótkimi terminami i potrafisz skutecznie priorytetyzować zadania;
  • jesteś osobą proaktywną, energiczną i zmotywowaną.

Mile widziane:

  • znajomość systemu ERP;
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.

Pracując z nami, będziesz ściśle współpracować z Darią Tomczak – swoją bezpośrednią przełożoną.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszą rekruterką Kasią: kmas@dgs-diagnostics.com

Ponadto informujemy, że w spółce obowiązuje procedura zgłoszeń wewnętrznych, która jest dostępna pod adresem: https://demant.codeofconduct.app/

#LI-KM1  #LI-ON #DGSDiagnostics