Pracownik Produkcji DGS Diagnostics

Rosówek

Jeśli chcesz zostać częścią międzynarodowej firmy medycznej, w której dopasujemy obowiązki do Twoich indywidualnych umiejętności oraz zapewniamy kompleksowe szkolenie, które wprowadzi Cię w Twoje nowe zadania - dołącz do nas! Proces rekrutacyjny jest skrócony do minimum, czasem nawet kilka dni dzieli Twoją rozmowę telefoniczną od pierwszego dnia pracy
Pracując z nami otrzymasz:

• pierwszą umowę na okres próbny, kolejną na rok, następnie na czas nieokreślony;
• wynagrodzenie w wysokości podstawy 4500 zł + 400 zł nagrody frekwencyjnej
• pracę 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
• 45 min płatnej przerwy w ciągu dnia;
• bezpłatny dojazd do pracy naszymi autobusami pracowniczymi
• unikalne doświadczenia zawodowe, możliwości rozwoju oraz awansu;
• szeroki pakiet benefitów m.in. darmowa prywatna opieka medyczna, dopłaty do okularów, możliwość zakupu aparatu słuchowego w preferencyjnych warunkach, zniżki w wybranych punktach w Szczecinie, karty sportowe, wczasy pod gruszą oraz wiele innych.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

• będziesz pracować w jednym z trzech obszarów produkcyjnych: m.in. przy składaniu urządzeń do diagnostyki słuchu, akcesoriów (z wykorzystaniem mikroskopu, komputera oraz lutownicy) lub kalibracji oraz testowaniu urządzeń do diagnostyki słuchu
• praca głównie siedząca, precyzyjna i manualna, w komfortowym, klimatyzowanym pomieszczeniu.
• będziesz pracować zespołowo, gdzie Twoja praca ma wpływ na działanie innych.

Idealnie jeśli:

• cenisz dokładność, sumienność i dbałość o jakość;
• chcesz pracować w stabilnej firmie, która istnieje od 2009 roku;
• potrafisz pracować zarówno w zespole, jak i samodzielnie.
• jesteś zorientowany/a na realizację zadań;

Jeśli chcesz by Twoja praca miała sens i niosła za sobą misję pomagania innym, to aplikuj lub wyślij SMS-a ze swoim imieniem i nazwiskiem pod numer 512 809 809 i czekaj na kontakt z naszej strony!

#LI-DNI