Doradca ds. sprzedaży (branża protetyki słuchu)

Pracując z nami otrzymasz:

  • pracę, która ma znaczenie – wspólnie dbamy o słuch naszych pacjentów;
  • podstawa + premia miesięczna + premia kwartalna;
  • umowę o pracę na cały etat;
  • pracę od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach;
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji - ponad 30 lat na rynku;
  • pełne wdrożenie i stałe poszerzanie kompetencji w naszym Centrum Szkoleniowym
    w Warszawie (na każdym etapie w pełni opłacane przez pracodawcę);
  • perspektywa rozwoju w zawodzie protetyk słuchu oraz dofinansowanie do nauki;
  • dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowej oraz szkieł korekcyjnych.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • wykonywanie badań słuchu (po odbyciu szkolenia);
  • sprzedaż aparatów słuchowych oraz akcesoriów, baterii i środków pielęgnacyjnych;
  • doradzanie pacjentom w zakresie użytkowania i pielęgnacji aparatów słuchowych;
  • obsługa programów sprzedażowych i kalendarza wizyt;
  • budowanie długotrwałych relacji i opieka posprzedażowa.

Idealnie jeśli:

  • masz doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz profesjonalnej obsłudze klienta;
  • posiadasz wykształcenie m.in. średnie;
  • masz otwartość na zdobywanie nowej wiedzy, dążysz do bycia ekspertem w tym co robisz;
  • cechujesz się empatią i podchodzisz indywidualnie do potrzeb klienta;
  • jesteś osobą zadaniową, nastawioną na realizację celu.

#LI-AK1 #LI-ONSITE #aud_pl

O nas

Jesteśmy częścią międzynarodowej społeczności Audika Group, która zrzesza ponad 5000 specjalistów zdrowia słuchu w prawie 30 krajach na całym świecie. Wspólnie dążymy do tego, by jeszcze więcej pacjentów z ubytkiem słuchu mogło powrócić do wyjątkowego świata dźwięków i odzyskać radość słyszenia na nowo.

Więcej informacji o nas:
Audika Group: www.audikagroup.com
Audika Polska: www.audika.pl

Jak przetwarzamy Twoje dane? Zapoznaj się z klauzulą informacyjną w związku z procesem rekrutacji pracowników.