Audika Polska

Jesteś zainteresowany rozpoczęciem kariery w Audika Polska?

Czy idea pomagania większej liczbie osób słyszeć lepiej jest Ci bliska? Czy widzisz siebie jako specjalistę troszczącego się o każdego, kto chce lepiej słyszeć, aby budować lepsze relacje i realizować swoje pasje? Czy chcesz pracować w tętniącej życiem społeczności, której przyświeca wspólny cel? 

Jeśli tak, chcielibyśmy, abyś dołączył do naszego zespołu.

Szukamy utalentowanych osób, które dołączą do nas, aby pomóc większej liczbie osób lepiej słyszeć. Obecnie mamy propozycje pracy dla protetyków słuchu, doradców ds. sprzedaży, specjalistów ds. obsługi pacjenta, a także dla menadżerów i pracowników wsparcia sprzedaży. 

Aktualne oferty pracy 

Wyszukaj oferty pracy w Audika, korzystając z poniższych filtrów.

Wyświetlanie ofert pracy od 1 do 10 z 85

Szukaj ofert pracy według lokalizacji

Niezależnie od tego, czy Twoje ambicje są globalne, czy lokalne, oferujemy ciekawe możliwości zatrudnienia na całym świecie.

Dowiedz się więcej o pracy w Audika

Każdy w naszym zespole ma do opowiedzenia własną historię o tym, dlaczego dołączył do Audika. Posłuchaj, jak to jest być częścią różnorodnej i zorientowanej na cel firmy.

 • „Audika zapewnia równowagę między bliską, „lokalną" rodzinną atmosferą a wsparciem wynikającym z bycia częścią większej, globalnej rodziny”. 

  Imogen jest Protetykiem słuchu w jednym z naszych gabinetów w Australii. 

  Kliknij tutaj, aby obejrzeć wideo

   

 • „Nasza praca ma znaczenie dla ludzi. Ma wpływ na ich życie. To bardzo satysfakcjonujące być częścią tego doświadczenia i dzielić się z kimś tym zaufaniem". 

  Yvonne jest protetyczką słuchu w jednym z naszych gabinetów w Irlandii. 

  Kliknij tutaj, aby obejrzeć wideo

   

Kim jesteśmy

Audika Group jest częścią grupy Demant, która działa na rzecz zdrowia słuchu i jest jedną z wiodących sieci nowoczesnych gabinetów protetyki słuchu na świecie. 
 
Zatrudniamy ponad 5000 protetyków słuchu w ponad 2500 Centrach Słuchu na całym świecie. Łączymy nasz globalny zasięg z lokalnym podejściem i silnymi lokalnymi markami. 
 
Nasz zespół to protetycy słuchu, menedżerowie, pracownicy recepcji i wielu innych globalnych i lokalnych profesjonalistów. Jesteśmy zróżnicowani pod względem talentów, kultur i perspektyw, ale zjednoczeni w naszej wizji – aby pomóc większej liczbie osób lepiej słyszeć dzięki spersonalizowanej, nowoczesnej opiece. 
 
Jeśli więc jesteś gotowy, aby zrobić karierę, pomagając ludziom lepiej słyszeć, chcielibyśmy poznać.