Protetyk Słuchu (Piaseczno)

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Badania słuchu pacjentów (m.in. audiometria tonalna, tympanometria, audiometria impedancyjna, audiometria słowna)
  • Dobór i sprzedaż aparatów słuchowych oraz akcesoriów i środków pielęgnacyjnych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Wsparcie merytoryczne dla pacjentów i osób im bliskim oraz doradzanie
    w korzystaniu i dbaniu o aparat słuchowy
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z pacjentami
  • Opieka posprzedażowa (m.in. serwis i wizyty kontrolne)
  • Obsługa pacjenta według standardów firmy

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie kierunkowe z protetyki słuchu lub audiofonologii (warunek konieczny)
  • Umiejętność budowania relacji z pacjentem
  • Nastawienie na realizację celu sprzedażowego
  • Komunikatywność i cierpliwość
  • Dyspozycyjność do wyjazdu na kilkudniowe szkolenie wdrożeniowe w Warszawie (szkolenie jest w pełni opłacane przez pracodawcę, a termin ustalany kilka tygodni wcześniej)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży w bezpośrednim kontakcie z klientem/pacjentem

To oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach
  • System wynagradzania, który obejmuje wynagrodzenie stałe i miesięczne premie sprzedażowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji – ponad 30 lat na rynku
  • Pracę, która ma znaczenie – wspólnie dbamy o słuch naszych pacjentów
  • Zapewniamy kompleksowy program onboardingu, który pomoże Ci szybko odnaleźć się w nowym środowisku: wsparcie trenerów, platformę szkoleniową oraz naukę w naszym Centrum Szkoleniowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze protetyki słuchu oraz dofinansowanie do nauki zawodu
  • Przyjazną atmosferę i możliwość pracy w zgranym zespole
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowej oraz do okularów i szkieł korekcyjnych

#LI-KZ1 #LI-ONSITE #aud_pl

O nas

Jesteśmy częścią międzynarodowej społeczności Audika Group, która zrzesza ponad 5000 specjalistów zdrowia słuchu w prawie 30 krajach na całym świecie. Wspólnie dążymy do tego, by jeszcze więcej pacjentów z ubytkiem słuchu mogło powrócić do wyjątkowego świata dźwięków i odzyskać radość słyszenia na nowo.

Więcej informacji o nas:
Audika Group: www.audikagroup.com
Audika Polska: www.audika.pl

Jak przetwarzamy Twoje dane? Zapoznaj się z klauzulą informacyjną w związku z procesem rekrutacji pracowników.