Kontroler w Dziale Finansowym

  • możliwość spełnienia swojego potencjału wraz z rozwojem zawodowym w międzynarodowej, rozwijającej się organizacji o silnych wartościach,
  • możliwość bycia częścią wspaniałego zespołu w jednej z największych firm z branży Hearing Healthcare na świecie,
  • wysoce profesjonalnych i pomocnych kolegów, dla których dzielenie się wiedzą przychodzi naturalnie,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, z możliwością przedłużenia na umowy na czas nieokreślony po 3 miesiącach;
  • elastyczne godziny pracy w hybrydowym modelu, łączącym możliwość pracy zdalnej z pracą w biurze;
  • międzynarodowe podróże służbowe (przede wszystkim do Danii);
  • zniżki na aparaty słuchowe po przepracowanym roku (dla pracowników i członków rodziny);
  • pakiet benefitów, w tym świadczenia socjalne (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, system kafeteryjny itp;)
  • pracę w fantastycznym zespole, z doświadczoną managerką Gosią: Małgorzata Płóciennik | LinkedIn

#LI-AS1 #LI-HYBRID#Demant_Poland

Jakie zadania czekają na Ciebie:

  • Przygotowywanie analiz finansowych pod kątem wymogów biznesu.
  • Miesięczne raportowanie na potrzeby spółki matki.
  • Przygotowywanie business case’ów prezentujących opłacalność podejmowanych inicjatyw.
  • Uczestnictwo w procesie budżetowania.
  • Współpraca z menadżerami w zakresie realizacji założeń budżetowych.
  • Wsparcie w projektach (np. kalkulacja oszczędności).
  • Udział w audytach finansowych.
  • Współpraca z obszarem księgowości zlokalizowanej w Shared Service Center oraz z finansami globalnymi.
  • Usprawnianie procesów finansowych.

  • masz minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze księgowości, analizy finansowej, kontrolingu lub audytu;
  • masz wykształcenie wyższe ekonomiczne, finansowe bądź pokrewne;
  • na co dzień pracujesz z MS Excel i biegle wykorzystujesz jego funkcje;
  • znasz Power BI/SQL, który będzie dodatkowym atutem
  • potrafisz tworzyć relacje na poziomie biznesowym
  • komunikacja w języku angielskim jest Twoim naturalnym środowiskiem, to jest to praca właśnie dla Ciebie!

Masz więcej pytań, skontaktuj się z rekruterką Anią (asia@demant.com)