Młodszy/a Księgowy/a w dziale Księgi Głównej

  • umowę o pracę na pełen etat w globalnej firmie medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku (mamy już 120 lat, a ciągle rośniemy i rozwijamy się);
  • elastyczne godziny pracy;
  • hybrydowy model pracy, łączący możliwość pracy zdalnej (2 dni w tygodniu)  z pracą w biurze w Centrum Szczecina (3 dni w tygodniu);
  • możliwość praktycznego wykorzystania i nauki języka angielskiego (kursy językowe);
  • rozwój poprzez szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne oraz możliwość realizowania ciekawych i ambitnych projektów, które realnie podnoszą kompetencje, np. Accounting Academy;
  • swobodną atmosferę pracy: u nas nie ma dress code’u, a do dyrektora generalnego mówimy po prostu „cześć”;
  • szereg benefitów, a w tym: prywatna opieka medyczna (Medicover) ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, świadczenia świąteczne, imprezy firmowe, dofinansowanie do komunikacji miejskiej, dofinansowanie do nauki, zniżki na produkty rodziny Demant, prezenty okolicznościowe, zniżki na usługi i produkty naszych biznesowych partnerów;
  • skandynawską kulturę pracy, a co najważniejsze: work-life-balance
  • współpracę z doświadczonym zespołem ekspertów;
  • w Demant wierzymy, że każdy z nas realizuje swoją pracę i zadania na 100%- jesteśmy partnerami w pracy i cenimy swoje kompetencje, doświadczenie i wiedzę;
  • szybki i sprawny proces rekrutacji: 1 etap i błyskawiczną informację zwrotną.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Wykonywanie codziennych transakcji księgowych w obszarze księgi głównej.
  • Wsparcie w uzgadnianiu kont bilansowych oraz w analizie rachunku zysków i strat.
  • Udział w przygotowaniu danych na potrzeby audytu i bieżąca współpraca z Audytorami.
  • Współpraca z Kontrolerami Finansowymi.
  • Księgowanie i uzgadnianie środków trwałych.
  • Współpraca i aktywny udział w zamknięciu miesiąca, kwartału i roku.
  • Udział w projektach międzynarodowych.
  • Współtworzenie i aktualizacja instrukcji biznesowych
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów na potrzeby konsolidacji, do urzędów statystycznych, skarbowych itp.

  • masz wykształcenie ekonomiczne (finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne);
  • masz doświadczenie w pracy w obszarze księgowym;
  • posiadasz wiedzę z zakresu księgowości;
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i piśmie);
  • posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office (m.in.: Excel, Outlook, Power Point);
  • chętnie uczysz się nowych rzeczy, wykazujesz gotowość do podejmowania wyzwań;
  • uczciwość, zaufanie i szacunek są tym, co cenisz w relacjach z innymi ludźmi.

Potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z rekruterką Justyną (jupn@demant.com)

#Demant_Poland, #LI-JP2, #LI-HYBRID