Starszy Inżynier Jakości w Dziale NPI (Wdrażanie Nowych Produktów)

Czy jakość to dziedzina w której czujesz się jak ryba w wodzie?
Cenisz sobie otwarte środowisko pracy, w którym opinia każdego jest brana pod uwagę?
Masz do siebie dystans, a przy tym sporą dozę poczucia humoru?

Jeśli na powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi tak, jest to dobry początek żebyśmy porozmawiali o Twoich potrzebach związanych z rozwojem.

Będąc częścią grupy najwyższej klasy inżynierów decydujących o dopuszczeniu i sposobie produkcji nowych aparatów słuchowych spotkasz się z wieloma wyzwaniami. W naszej pracy stawiamy na podejście zespołowe, dlatego w codziennej pracy, możesz liczyć na wsparcie członków zespołu, którzy wprowadzą Cię do świata NPI, gdzie kompetencje połączone z technologią dają owoce przedstawiane światu za kilka lat.

•     umowę o pracę na pełen etat  w rozwijającej się organizacji, która jest światowym liderem w swojej branży;
•    elastyczne godziny pracy;
•    realny wpływ na przyszły produkt zmieniający życie ludzi z wadami słuchu (zatwierdzasz lub odrzucasz produkty na każdym etapie ich wdrażania);
•    możliwość pracy w międzynarodowym środowisku wśród najnowszych technologii;
•    ciekawe i niepowtarzalne projekty, dające możliwości rozwoju i podejmowania interesujących wyzwań zawodowych, rozwijasz się jako samodzielny specjalista, jak i lider projektów;
•    pracę w środowisku z bardzo niskim poziomem rutynowości, za to z wysokim poziomem dynamiki i zmian;
•    benefity (np. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe; dofinansowanie do nauki języków obcych; darmowy transport do pracy naszymi firmowymi autobusami, siłownię firmową i wiele innych).

Jakie zadania czekają na Ciebie?

•    Inicjowanie i koordynowanie działań na rzecz poprawy jakości w firmie oraz wśród naszych dostawców.
•    Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji.
•    Udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych.
•    Analiza reklamacji oraz tworzenie raportów reklamacyjnych.
•    Weryfikacja i akceptacja produktów oraz procesów.
•    Współpraca z działami w całej organizacji.

•    ukończyłeś/łaś studia wyższe, mile widziane zarządzanie jakością/ inżynieria produkcji i/lub techniczne;
•    znasz język angielski na poziomie umożliwiającym dobrą komunikację;
•    posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane min. 2 lata);
•    posiadasz praktyczną wiedzę w posługiwaniu się narzędziami jakościowymi i przyrządami kontrolno-pomiarowymi;
•    szacujesz ryzyko - opierając się na solidnych danych;
•    potrafisz komunikować się w zespole w sposób asertywny.

Na tym stanowisku będziesz współpracować z Robertem Stępnikiem.

Potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z rekruterką Aleksandrą (akla@demant.com)

#LI-AL1# #LI-ON#Demant_Poland