Młodszy projektant form

Dołącz do naszego zespołu, jako młodszy projektant form. Szukamy osoby o niekonwencjonalnym podejściu do napraw form wtryskowych, kreatywnego umysłu i biegłej umiejętności modelowania w systemach CAD.
Jeśli jesteś gotowy/a wykorzystać swoje zdolności do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zapraszamy Cię do aplikowania!
Bądź częścią naszej misji tworzenia innowacyjnych rozwiązań, które poprawiają jakość życia innych osób.

•    umowę o pracę na pełen etat w rozwijającej się organizacji, która jest światowym liderem w swojej branży;
•    pracę w stabilnym, rozwijającym się środowisku;
•    dostęp do doświadczenia zespołu serwisującego i wykonującego nowe formy wtryskowe od wielu lat;
•    pracę z unikalnym produktem. Jesteśmy jednym z niewielu miejsc w Polsce, gdzie wytwarzamy formy służące do produkcji aparatów słuchowych (technologia mikro wtrysku). Możliwości wykonawcze naszego warsztatu stanowią ogromne wsparcie dla wymagających założeń projektowych;
•    pracę w środowisku CAD/CAM (SolidWorks, Cimatron-E);
•    bliskość produkcji pozwalająca na natychmiastową weryfikację funkcjonalności wykonywanych projektów;
•    ciekawe benefity (np. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe; dofinansowanie do nauki języków obcych; darmowy transport do pracy naszymi firmowymi autobusami, siłownię firmową i wiele innych).

Jakie będą Twoje zadania?

•    Projektowanie zmian w formach wtryskowych (naprawy, modyfikacje).
•    Analiza proponowanych rozwiązań z zespołem wykonawczym.
•    Inicjowanie zamówień wewnętrznych warsztatu na zaprojektowanie zmiany.
•    Opieka nad aktualizacją archiwum dokumentacji 3D form wtryskowych.
•    Zamówienia techniczne części do form wtryskowych (wykonanie dokumentacji, ofertowanie, kontakt z dostawcą).

Co przed Tobą w dłuższej perspektywie?
•    Projektowanie systemów odbioru sztuk z formy wtryskowej.
•    Wprowadzanie modyfikacji usprawniających w formach wtryskowych dla obecnie wytwarzanych elementów w celu wykonania smart-kopii form wtryskowych.
•    Rozwój w kierunku projektowania form wtryskowych bazując na modelu 3D nowych produktów.
•    Dołączenie do elitarnego grona samodzielnych projektantów form wtryskowych w naszej firmie.

•    bardzo dobrze odnajdujesz się w środowisku projektowym CAD (masz praktyczne doświadczenie jako użytkownik CAD – w naszej firmie korzystamy z SolidWorks);
•    dostrzegasz najdrobniejsze elementy w projekcie decydujące o jego aspektach funkcjonalnych;
•    czytasz i prawidłowo interpretujesz wykonawcze rysunki techniczne;
•    potrafisz wdrażać do projektów rozwiązania poprawiające technologiczność;
•    znasz budowę form wtryskowych – będzie to duży atut;
•    posiadasz wiedzę na temat technologii np. obróbki skrawaniem;
•    jesteś otwarty/a na konstruktywną dyskusję z wieloma uczestnikami procesu, również w języku angielskim.

Poznaj swojego przyszłego przełożonego oraz miejsce swojej pracy : Andrzej Stodolski - Kierownik Narzędziowni

Potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z rekruterką Aleksandrą (akla@demant.com)

#LI-AL1# #LI-ON#Demant_Poland