Lider zespołu utrzymania form wtryskowych

Chcesz pracować z nowoczesną technologią, jednocześnie zagadnienia związane z budową form wtryskowych nie są ci obce? Nasza narzędziownia to idealnie miejsce dla Ciebie. Przekonaj się sam!
Jako lider zespołu ślusarzy narzędziowych będziesz pełnić kluczową rolę w zapewnieniu efektywności, precyzji oraz terminowości utrzymania naszych form wtryskowych. Poszukujemy osoby zdolnej do skutecznego kierowania zespołem oraz zrozumienia procesów produkcyjnych. Jeśli w swojej codziennej pracy dążysz do doskonałości, posiadasz umiejętność motywowania innych oraz chcesz być częścią dynamicznego środowiska, zachęcamy do aplikowania na to stanowisko.

•    umowę o pracę na pełen etat w rozwijającej się organizacji, która jest światowym liderem w swojej branży;
•    pracę w narzędziowni form wtryskowych o bardzo wysokim standardzie wyposażenia i bardzo dobrych warunkach pracy;
•    wdrożenie do wyznaczonego stanowiska;
•    pracę w nowoczesnym parku maszynowym, posiadamy między innymi obrabiarki narzędziowe firm Makino, GF, OPS Ingersoll, Erowa, Okamoto oraz narzędzia i mikroskopy z najwyższej półki;
•    pracę z unikalnym produktem. Jesteśmy jednym z niewielu miejsc w Polsce, gdzie wytwarzamy formy służące do produkcji plastikowych elementów aparatów słuchowych (technologia mikrowtrysku);
•    ciekawe benefity (np. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe; dofinansowanie do nauki języków obcych; darmowy transport do pracy naszymi firmowymi autobusami, siłownię firmową i wiele innych).

Jakie zadania czekają na Ciebie?

•    Koordynowanie procesu utrzymania i napraw form wtryskowych.
•    Analiza form wtryskowych przed i po ich uszkodzeniu.
•    Nadzór nad jakością i efektami pracy zespołu.
•    Motywowanie, szkolenie i rozwój pracowników.
•    Monitorowanie i raportowanie wyników.
•    Współpraca z innymi działami/obszarami firmy.

•    posiadasz znajomość i zrozumienie zasad działania form wtryskowych – duży atut;
•    w swoim doświadczeniu zawodowym miałeś/łaś okazję koordynować pracę zespołu oraz dbać o jego motywację i rozwój;
•    cechuje Cię dokładność, sprawne budowanie relacji z innymi oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych;
•    znasz język angielski w stopniu komunikatywnym;
•    potrafisz analizować dane i wyciągać wnioski.

Poznaj swojego przyszłego przełożonego oraz miejsce swojej pracy : Andrzej Stodolski - Kierownik Narzędziowni
Potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z rekruterką Aleksandrą (akla@demant.com)

#LI-AL1# #LI-ON#Demant_Poland