Inżynier mechanik-konstruktor

Dołączając do nas staniesz się częścią międzynarodowego zespołu projektowego, cechującego się wysokim poziomem dynamiki i zmian. Będziesz częścią Działu NPI (Wdrażanie Nowych Produktów), który łączy Dział Badań i Rozwoju (R&D) z produkcją masową. Łącznik, którego zadaniem jest zapewnić, aby nowy produkt był gotowy do seryjnej produkcji, a produkcja przygotowana, aby go wytwarzać.

•    umowę o pracę na pełen etat w rozwijającej się organizacji, która jest światowym liderem w swojej branży (mamy już prawie 120 lat, a ciągle rośniemy i rozwijamy się);
•    elastyczne godziny pracy;
•    odpowiedzialność za tworzenie narzędzi produkcyjnych, używanych na każdym etapie procesu produkcji aparatów słuchowych;
•    okazję do nieustannego rozwijania swoich kompetencji;
•    różnorodne zadania, dzięki którym nie zaznasz rutyny;
•    okazję pracy w międzynarodowym środowisku z szansą wykorzystania i doskonalenia swoich kompetencji językowych;
•    realny wpływ na pracę innych obszarów;
•    szereg benefitów (m.in. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe; dofinansowania do nauki języków obcych; darmowy transport do pracy naszymi firmowymi autobusami, siłownię firmową i wiele innych).

Jakie zadania czekają na Ciebie?

•    Projektowanie narzędzi i sprzętów do produkcji aparatów słuchowych oraz testowanie zaproponowanych rozwiązań.
•    Przygotowywanie analiz i dokumentacji technicznej oraz raportowanie.
•    Odpowiedzialność za dostarczenie rozwiązań spełniających najwyższą jakość.
•    Udział w przeglądach projektowanego sprzętu.
•    Szeroka kooperacja projektowa z działami m.in. R&D, jakości, dokumentacji technicznej, metrologii, warsztatów mechanicznych, utrzymania ruchu.

•    posiadasz wykształcenie wyższe techniczne np. (mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka);
•    pracowałeś/aś już na stanowisku inżyniera mechanika/konstruktora lub podobnym (duży atut);
•    znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie;
•    masz doświadczenie w projektowaniu 3D w CAD;
•    jesteś osobą proaktywną, elastyczną, interesująca się nowymi technologiami;
 •   dodatkowym atutem będzie doświadczenie/znajomość środowiska np. Creo Parametric, Microsoft Office, PDM, Enovia.

Na tym stanowisku będziesz współpracować z Krzysztofem Siwienki.
Potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z rekruterką Aleksandrą (akla@demant.com)

#LI-AL1#LI-HYBRID#Demant_Poland