Inżynier Utrzymania Ruchu Automatyk

Pracując z nami:

  • stabilne zatrudnienie oparte na umowę o pracę na pełen etat;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w utrzymaniu nowoczesnego centrum logistycznego i nowoczesnych maszyn produkcyjnych;
  • realny wpływ na rozwój produkcji i pracę innych obszarów;
  • pracę w systemie 3-zmianowym;
  • ciekawą i różnorodną pracę (uzyskujesz dostęp do najlepszych, precyzyjnych maszyn, narzędzi;
  • świadczenia socjalne (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa).

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Regularne przeglądy, serwisowanie oraz usuwanie usterek i błędów;
  • przeprowadzanie szczegółowych kontroli wybranych obszarów instalacji automatycznej zgodnie z harmonogramem;
  • inspekcja szaf sterowniczych i rozdzielnic prądowych w zautomatyzowanym magazynie;
  • samodzielne podejmowanie decyzji w ramach przydzielonego obszaru oraz dobór odpowiednich metod realizacji zadań;
  • inicjowanie zmian i usprawnień mających na celu poprawę wydajności systemu;
  • monitorowanie stanu wyposażenia narzędziowego oraz raportowanie przełożonemu o zużyciach lub uszkodzeniach;
  • opracowywanie harmonogramu napraw i konserwacji wymagających wyłączenia systemu;
  • nadzór nad stanem części zamiennych;
  • planowanie i kontrola zapasów magazynowych części zamiennych oraz niezbędnych narzędzi.

  • posiadasz wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: (mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka, elektronika);
  • komunikujesz się w języku angielskim;
  • jesteś osobą proaktywną, komunikatywną, elastyczną, interesująca się nowymi technologiami;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane.

Potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z rekruterką Anią

 (asia@demant.com)

#LI-AS1 #LI-HYBRID#Demant_Poland

tekst alternatywny tekst alternatywny