Ustawiacz procesów wtryskowych

Dział Procesów Wtryskowych jest głównym dostawcą elementów z tworzyw sztucznych do wyrobu aparatów słuchowych. Nasz dział bierze udział w testowaniu i wdrażaniu nowych form wtryskowych, jak również ma swój udział w projektach wprowadzających nowe produkty do produkcji. W skład zespołu wchodzą planiści, inżynierowie, technologowie oraz inni specjaliści o różnym zakresie kompetencji i zadań.

Pracując z nami otrzymasz:

•    umowę o pracę na pełen etat w rozwijającej się organizacji, która jest światowym liderem w swojej branży;
•    możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
•    możliwość rozwoju oraz realnego awansu;
•    wykorzystywanie i doskonalenie zdobytych już kompetencji;
•    udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
•    możliwość zgłębienia wiedzy o rzadkiej specjalizacji moldingu – czyli mikrowtrysku, podnosisz swoje kompetencje w rozwijającym się, zaawansowanym technologicznie dziale;
•    benefity (np. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe; dofinansowanie do nauki języków obcych; darmowy transport do pracy naszymi firmowymi autobusami, siłownię firmową i wiele innych).

Jakie zadania czekają na Ciebie?

•    Przygotowanie form do produkcji zgodnie z planem - dostarczenie pod maszynę.
•    Przygotowanie procesu do startu (granulaty, suszarki, materiały).
•    Dbałość o porządek i estetykę hali produkcyjnej.
•    Przezbrajanie maszyn.
•    Wsparcie specjalistów w nadzorze nad procesami wtryskowymi.
•    Informowanie planisty o konieczności zmiany planu.
•    Proponowanie usprawnień.

Idealnie jeśli:

•    posiadasz zmysł techniczny/mechaniczny i skończyłeś/aś szkołę techniczną;
•    lubisz pracę z maszynami, pracujesz z wyczuciem, angażujesz się w pracę i nie boisz się zadawać pytań;
•    w pracy czujesz, że jesteś odpowiedzialny/a za maszyny i sumiennie o nie dbasz, chętnie współpracujesz z innymi osobami;
•    masz doświadczenie przy obsłudze maszyn oraz znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (dodatkowy atut);
•    jesteś otwarty/a na pracę 3 zmianową (6-14; 14-22; 22-6).

Na tym stanowisku będziesz współpracować z Ewą Borowy.

Potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z rekruterką Aleksandrą (akla@demant.com)

#LI-AL1 #LI-ON#Demant_Poland