Inżynier jakości

W naszej firmie obszar inżynierii jakości daje ogromne możliwości poszerzania kompetencji miękkich oraz twardych, a także cechuje się dużą dynamiką i niezależnością działania.
Najchętniej spotkamy się z osobami, które zdobyły już pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku. Jeśli jednak dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową z chęcią umożliwimy Ci zdobycie doświadczenia, ponieważ dla nas liczy się Twoja pasja do zagadnień jakościowych.

•    umowę o pracę na pełen etat  w rozwijającej się organizacji, która jest światowym liderem w swojej branży;
•    elastyczne godziny pracy;
•    możliwość pracy w międzynarodowym środowisku wśród najnowszych technologii;
•    ciekawe i niepowtarzalne projekty, dające możliwości rozwoju i podejmowania interesujących wyzwań zawodowych, rozwijasz się jako samodzielny specjalista, jak i lider projektów;
•    pracę w środowisku z bardzo niskim poziomem rutynowości, za to z wysokim poziomem dynamiki i zmian;
•    możliwość wpływania na jakość produktów zmieniających życie ludzi z wadami słuchu;
•    benefity (np. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe; dofinansowanie do nauki języków obcych; darmowy transport do pracy naszymi firmowymi autobusami, siłownię firmową i wiele innych).

Jakie zadania czekają na Ciebie?

•    Inicjowanie i koordynowanie działań na rzecz poprawy jakości w firmie oraz wśród naszych dostawców.
•    Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji.
•    Udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych.
•    Analiza reklamacji oraz tworzenie raportów reklamacyjnych.
•    Weryfikacja i akceptacja produktów oraz procesów.
•    Współpraca z działami w całej organizacji.

•    ukończyłeś/łaś studia wyższe, mile widziane zarządzanie jakością/ inżynieria produkcji i/lub techniczne;
•    posiadasz już doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1-2 lata;
•    znasz język angielski na poziomie umożliwiającym dobrą komunikację;
•    interesujesz się zagadnieniami jakościowymi i produkcyjnymi;
•    jesteś otwarty/a na dyskusję i sumienny/a w swojej pracy oraz umiesz przekonać współpracowników do swoich rozwiązań.

Na tym stanowisku będziesz współpracować z Maciejem Hajdasem

Potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z rekruterką Aleksandrą (akla@demant.com)

#LI-AL1 #LI-HYBRID#Demant_Poland