Inżynier elektroakustyk

Masz ukończone studia związane z akustyką?
Chcesz pracować w zawodzie, ale trudno znaleźć Ci ambitną, rozwojową i oferującą ciekawe wyzwania pracę?
Oto my, Demant!
Podejmij wyzwanie, zaaplikuj. Sprawdź, co oferujemy.
Jesteśmy otwarci na kandydatów z całej Polski (nasz zespół tworzą osoby z różnych zakątków kraju).
Osobom chętnym odwiedzić nas osobiście zwracamy koszty podróży.

Pracując z nami otrzymasz:

•    umowę o pracę na pełen etat w rozwijającej się organizacji, która jest światowym liderem w swojej branży (nieustannie rozwijamy się od ponad stu lat);
•    elastyczne godziny pracy;
•    dostęp do nowoczesnych sprzętów m.in. Rohde Schwarz UPV, Audio Precision APx525, multimetry, zasilacze laboratoryjne, komory bezechowe, komory klimatyczne;
•    możliwość pracy w międzynarodowym środowisku przy projektowaniu najnowocześniejszych aparatów słuchowych;
•    wsparcie koleżanek i kolegów oraz współpracę z mentorami;
•    możliwość uczestniczenia w spotkaniach, w których będziemy Cię zachęcać do nieszablonowego myślenia i dyskusji – zarówno tych zadaniowych, jak i mniej formalnych;
•    ciekawe benefity (np. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe; dofinansowanie do nauki języków obcych; darmowy transport do pracy naszymi firmowymi autobusami, siłownię firmową i wiele innych).

Jakie zadania czekają na Ciebie?

•    Wykonywanie testów elektro-akustycznych na aparatach słuchowych oraz ich komponentach na etapie prototypowania;
•    Tworzenie raportów z przeprowadzonych badań;
•    Zgłaszanie oraz analiza wykrytych niezgodności;
•    Aktywne uczestnictwo w rozwoju działu R&D i kompetencji zespołu;
•    Ścisła współpraca z zagranicznym zespołem projektowym R&D.

Idealnie jeśli:

•    ukończyłeś/łaś studia wyższe o kierunku związanym z akustyką;
•    komunikujesz się w języku angielskim zarówno w mowie jak i piśmie;
•    wykazujesz zdolności analityczne, jesteś osobą komunikatywną, dokładną i sumienną;
•    dużym atutem będzie, jeśli posiadasz doświadczenie w branży audio (np. testowanie produktów audio; aparatów słuchowych, głośników, zestawów słuchawkowych, telefonów komórkowych, komputerów osobistych).

Na tym stanowisku będziesz współpracować z Mateuszem Kucią.

Potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z rekruterką Aleksandrą (akla@demant.com)