Rozpocznij swoją przygodę zawodową z DGS Diagnostics! Praca w naszej organizacji zapewni Ci możliwość poznania zasad funkcjonowania obszaru magazynowego oraz współpracę w zespole zgranych i ciekawych osób w firmie, która jest światowym liderem w produkcji sprzętu do diagnostyki słuchu i zaburzeń równowagi.

  • wynagrodzenie w wysokości podstawy 4500 zł + 400 zł nagrody frekwencyjnej
  • pracę 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
  • 45 min płatnej przerwy w ciągu dnia;
  • bezpłatny dojazd do pracy naszymi autobusami pracowniczymi
  • unikalne doświadczenia zawodowe, możliwości rozwoju oraz awansu;
  • pierwszą umowę na okres próbny, kolejną na rok, następnie na czas nieokreślony
  • szeroki pakiet benefitów m.in. wczasy pod gruszą, darmowe gorące napoje, darmowa prywatna opieka medyczna i wiele więcej;
  • pracę w nowoczesnym budynku z przestronną kantyną

Lokalizacja firmy to Rosówek z zagwarantowanym i bezpłatnym dojazdem do pracy naszymi autobusami z Niebuszewa, Prawobrzeża oraz Polic.

Jakie zadania czekają na Ciebie?:

  • kompletowanie zamówień
  • odbiór i układanie towarów
  • pakowanie i wysyłka zamówień
  • przygotowanie towaru do wysyłki

  • posiadasz uprawnienia UDT, honorowane na terytorium Polski
  • chciałbyś/chciałabyś pracować w jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie magazynów w Polsce i w Europie
  • ciekawi Cię dostarczanie produktów i akcesoriów na cały świat jako część globalnego łańcucha dostaw
  • jesteś elastyczny/a (praca jest w trybie zmianowym) umiesz pracować w zespole, ale także indywidualnie
  • jesteś zorientowany/a na realizację zadań lubisz wyzwania i wykorzystywanie okazji do usprawnień
  • monotonia w pracy jest Ci obca
  • nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a dodatkowo ważna jest dla Ciebie misja firmy i pomoc innym.

Jeśli chcesz by Twoja praca miała sens i niosła za sobą misję pomagania innym, to aplikuj lub wyślij SMS-a ze swoim imieniem i nazwiskiem pod numer 512 809 809 i czekaj na kontakt z naszej strony!

#LI-DNI